Ceník


Zajímá vás, kolik za vaší prodanou věc dostanete peněz? Vyzkoušejte mou jednoduchou kalkulačku:

Váš výdělek 4 306

Odměna Karlovi - žádné další skryté poplatky 694

Cena prodané položkyProvize pro Karla
1 - 200 Kč67 %
201 - 1000 Kč25 % + 84 Kč
1001 Kč a více9 % + 244 Kč


Pro zobrazení ceníku platného do 27.4.2018 klikněte zde.

Příklady:

Notebook

Notebook jsem prodal za 9 500 Kč
má provize byla 1 099 Kč

Kočárek

Kočárek jsem prodal za 4 500 Kč
má provize byla 649 Kč

Kávovar

Kávovar jsem prodal za 1 500 Kč
má provize byla 379 Kč

Kniha

Knihu jsem prodal za 180 Kč
má provize byla 120 Kč


Seznam nabízených činností a jejich poplatků

Kompletní prodejní servis

Vyzvednutí, nafocení, otestování, popsání, nacenění, prodej a odeslání zboží novému majiteli U mě nic neplatíte!
Vše je hrazeno z výtěžků prodejů.

Nadstandardní úkony

Níže uvádím úkony, které provádím nad rámec Kompletního prodejního servisu.

Osobní vyzvednutí věcí v mém skladu v Hradci Králové 1) ZDARMA
Ekologická likvidace neprodejných věcí / věnování neprodejných věcí charitě ZDARMA
Vyskladnění zboží na Váš pokyn 2) ZDARMA
Úprava popisu zpracované položky 3) 24,- Kč
Rozdělení, nebo sloučení dvou a více položek na Vaši žádost 79,- Kč

1) Pokud nemáte možnost si věci osobně vyzvednout, mohu Vám je zaslat Českou poštou za 159,- Kč za každý odeslaný balík. O počtu balíků Vás budu předem informovat. V případě, že se bude jednat o nadrozměrnou položku, která nejde zaslat službou Balík do ruky od České pošty, pošlu zboží na paletě za kterou účtuji 499,- Kč.

2) Pět (5) položek v každém kalendářním měsíci Vám vyskladním zdarma. Za každou další položku si účtuji 39,- Kč *. Pokud vyskladnění v daném měsíci nevyužijete, nelze nevyužité položky přenést do dalšího měsíce. Poplatek se platí za už zpracované položky (tj. nafocené, otestované/změřené, popsané, naceněné a předané k Vám na schválení). Příklad: Pokud v únoru budete chtít vyskladnit 6 položek, v březnu žádnou položku, v dubnu 8 položek a v květnu 3 položky, zaplatíte za vyskladnění v únoru 39,- Kč (5 x 0,- Kč + 1 x 39,- Kč), v březnu 0,- Kč, v dubnu 117,- Kč (5 x 0,- Kč + 3 x 39,- Kč) a v květnu 0 Kč (3 x 0,- Kč). Poplatek 39,- Kč za vyskladnění položky je třeba zaplatit v případě osobního vyzvednutí předem převodem na můj účet. V případě zaslání poštou jej připočtu k dobírkové částce za balíky. Položky, které ještě před zařazením do prodeje vyhodnotím jako neprodejné (najdete je po přihlášení v sekci Moje věci, a v oddílu Rozhodněte) Vám vyskladním vždy ZDARMA.

* Poplatek za vyskladnění účtuji až od 14.5.2018. Pokud tedy uvažujete o tom, že byste chtěli nějaké už zpracované položky vrátit, pohlídejte si, prosím, tento termín! Všechny žádosti, které dostanu po tomto dni už budou zpoplatněny.

3) Úpravou popisu se rozumí změna textu popisu, nebo úprava fotografií. Vzhledem k určitým omezením, formě nebo obsahu, které vyžadují prodejní kanály (aukro, bazoš, sbazar, letgo atd.) které používám pro prodej vašeho zboží, si musím vyhradit finální rozhodnutí o tom, zda požadovanou úpravu provedu. Účtuji pouze ty úpravy, které na Váš podnět skutečně realizuji. Poplatek neúčtuji, pokud jde o opravu chybné faktické skutečnosti.